Departure
06:35 Pian Di Sco' Piazza Europa
Arrival
06:55 Loro Ciuffenna Via Gruissan (Poste)
07:00 Loro Ciuffenna Via Gruissan (Poste)
07:33 San Giovanni Valdarno Coop
13:35 Piazza Palermo
14:00 Loro Ciuffenna Via Gruissan (Poste)
14:25 Pian Di Sco' Deposito